siemens

O nás

Společnost Rosch2 DIS s.r.o. (Rosch to Distribution) vznikla v reakci na změnu politiky společnosti SIEMENS v distribuci Building Technologies (technologie budov). Firma ROSCH s.r.o. od roku 1995 spolupracuje se Siemens Enterprise Network jako servisní organizace v oblasti telekomunikací. V rámci této spolupráce získala několik ocenění např. Siemens Enterprise Partner, ocenění Siemens TopPartner za nejlepší obchodní spolupráci a pravidelně se umísťovala v TOP10 CZ.

Management společnosti ROSCH s.r.o. rozhodl, že pro distribuci EZS, CCTV, MAR a EKV založí samostatnou společnost, která bude stavět na dlouholeté kvalitní spolupráci se společností Siemens a spolupracujícími firmami, na dobrém jménu, které si v průběhu let vybudovala, která se však bude plně věnovat servisním organizacím jako distributor.

Rosch2 DIS s.r.o. vznikla v měsíci srpnu roku 2009 a v září roku 2010 se stala certifikovaným distribučním partnerem společnosti SIEMENS IS v Karlsruhe – DE resp. Siemens AB v Solně s působností v celé ČR. Nabízí výhradně obchodní spolupráci, prezentace, školení, technickou podporu servisním organizacím, nesnaží se tedy rozšířit trh o další servisní strukturu.

S centrem v hlavním městě, školícími prostory, dlouholetými vztahy a podporou společnosti SIEMENS  buduje nové přístupy na trhy v České republice, rozšiřuje spolupráci se společnostmi nejen na poli telekomunikací, ale ve všech oblastech Building Technologies (technologie budov).

Nabízí spolupráci a podporu zavedeným společnostem s mnohaletou praxí i začínajícím živnostníkům.